Maria Nila Beauty Box – Repair

Maria Nilan Structure Repair Beauty Box sisältää shampoon 350ml, hoitoaineen 300ml ja Booster Maskin 50ml, jotka sisältävät korjaavaa leväuutetta – täydellinen trio erityisesti kuiville ja hauraille hiuksille, hoitava koostumus sisältää myös hiusvärin kestoa parantavan Colour Guard Complex -yhdisteen.

Kierrätysmateriaaleista valmistetussa Beauty Boxissa on värikäs ja tyylikäs muotoilu, joka on suunniteltu käytettäväksi uudelleen välttämättömien tavaroidesi säilyttämiseen.

Maria Nila lahjoittaa 5% jokaisen Beauty Boxin tuotosta suoraan hyväntekeväisyysohjelmaansa, The Friendly Year, jossa autetaan uhanalaisia eläimiä.

Kaikki Maria Nila -tuotteet ovat vegaanisia ja niillä on Peta-, Vegan Society- ja Leaping Bunny sertifioinnit.

54,00 

Käytämme ripsien- ja kulmien kestovärjäyksessä Refectocilin ammattilaisvärejä. Kulmien kuumavahaus tapahtuu Byothea -Aloe Vera vahalla, joka rauhoittaa, pehmentää ja kosteuttaa myös herkkää ihoa.

YUMI Lashes & Brows

Yumi -hoidot toteutetaan sertifioiduilla Yumi kestotaivutusaineilla, joita voi käyttää vain koulutuksen käynyt ammattilainen. Kestovärjäyksessä käytetään myös Yumin ammattilaisvärejä.